Кафедра військової підготовки Національного університету біоресурсів і природокористування України

 
 

Кафедра військової підготовки Національного університету біоресурсів і природокористування України
Кафедра військової підготовки Національного університету біоресурсів і природокористування України бере свій початок з 1926 року, коли наказом Військово-навчальних установ №33111 від 05.11.1926 року до штату Київського ветеринарно-зоотехнічного інституту було введено посаду військового керівника. З 1999 року завідувачем кафедри є полковник Есаулов А.О..

Насьогодні кафедра військової підготовки готує студентів за шістьма військово-обліковими спеціальностями:

 • 1. Бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин і підрозділів;
 • 2. Бойове застосування танкових з’єднань, військових частин і підрозділів;
 • 3. Застосування автомобільних з’єднань, військових частин і підрозділів;
 • 4. Експлуатація та ремонт базових машин бронетанкової техніки;
 • 5. Експлуатація та ремонт електро- і спецобладнання та автоматики бронетанкової техніки;
 • 6. Радіологія і токсикологія ветеринарна.

Також здійснюється підготовка офіцерів кадру за спеціальністю «Ветеринарне забезпечення підрозділів, частин, з’єднань». Зараз на кафедрі військової підготовки навчається 850 студентів з різних ВНЗ Києва та України та 25 курсантів.

Основні завдання кафедри військової підготовки Національного університету біоресурсів і природокористування України:

 • 1. Підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації фахівців різних освітньо-кваліфікаційних рівнів для проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України та інших військових формуваннях;
 • 2. Військова підготовка студентів ВНЗ за програмою офіцерів запасу;
 • 3. Здійснення військово-патріотичного виховання;
 • 4. Підготовка науково-педагогічних кадрів;
 • 5. Удосконалення навчально-матеріальної бази.

На кафедрі військової підготовки викладають висококваліфіковані фахівці, серед яких є учасники бойових дій. Задля виконання завдань, на кафедрі проводиться навчальна і методична робота, а також наукова і науково-технічна діяльність.

Безпосередньо навчальний процес проходить у формі лекцій, лабораторних, тактичних, практичних та семінарських занять, групових вправ,тактичних навчань тощо.

Також систематично проводяться навчально-методичні збори, методичні наради, наукові конференції та семінари, показові та відкриті завдання, педагогічні експерименти тощо.

Кафедра військової підготовки має потужну навчально-матеріальну базу, зокрема тир, комп’ютерний клас, оснащений інтерактивною дошкою, аудиторії тактичної, вогневої та технічної підготовки, пункт технічного обслуговування і ремонту, польову ветеринарну лабораторію, бібліотеку, стройовий плац.

Під час навчання студентів та курсантів широко використовується озброєння та військова техніка, зокрема бронетанкова техніка ( танки Т-64Б, БМП-1, БМП-2, БТР-80 ), автомобільна техніка ( УАЗ-3151-01, ЗІЛ-130, ГАЗ-66, ЗІЛ-131), інженерні засоби ( міношукачі, навчальні міни ), засоби зв’язку ( радіостанції Р-105М та Р-123М, танковий переговорний пристрій Р-124 ), бойова та навчальна ручна стрілецька зброя (автомати АК-74М, кулемети РПК-74М, ПКМ та ПКТ, гранатомети АГС-17 та РПГ-7В, пістолети ПМ, снайперські гвинтівки СВД, дрібнокаліберні гвинтівки та пістолети).

Навчання студентів на кафедрі військової підготовки триває 2 роки і закінчується навчальним збором,.

Під час проходження навчального збору студенти посилено займаються фізичною підготовкою, набувають практичних навичок у водінні танків і бойових машин піхоти, ремонті та експлуатації бронетанкового озброєння і техніки, виконують курс стрільб з ручної стрілецької зброї.

На кафедрі військової підготовки Національного університету біоресурсів і природокористування України створено всі необхідні умови для якісного виконання поставлених завдань.Создан 16 дек 2013 
«Автошкола Константа ГС» на Яндекс.Картах
Пользовательского поиска
AVTOINDEX.COM Автомагазин Автогарант
Просмотреть Автошкола Константа-ГС на карте большего размера

автоматический обменный пункт производит обмен Webmoney и E-Gold


Пожалуйста выберите электронные деньги для обмена:

Отдаете:
Получаете:

www.superchange.ru

Всеукраїнський сайт безкоштовної реклами белый каталог сайтов Автомобили - каталог сайтов фирм и компаний, Киев
ERA.COM.UA
интернет портал
Размещено на Start.Crimea.UA Украинский портАл МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Directrix.ru - рейтинг, каталог сайтов AVTOINDEX.COM Автомобили - каталог сайтов фирм и компаний, Киев - Каталог компаний, фирм и веб-сайтов Украины, Киев. Добавить сайт в каталог Автошколы, Автомобили, Киев. Каталог сайтов femina.com.ua Украинский портАл Автошкола Спойлер Сайты недвижимости. Каталог недвижимости Бест Риэлти. Добавить сайт, ссылку, ресурс, URL. Обмен ссылками Аренда квартиры в Киеве Агентство недвижимости в Киеве Kiev apartments for rent Снять квартиру в Киеве. Сдам квартиру в Киеве. Долгосрочная аренда квартир Киев. Договор аренды, типовой образец. Квартиры в Киеве посуточно Гостиницы Киева белый каталог сайтов - рейтинг Каталог лучших сайтов, добавить свой сайт. только интересные сайты! > Украинский каталог сайтов Каталог сайтов OpenLinks.RU Украина онлайнСамый большой каталог сайтовАвтошкола Спойлер в Киеве ДДО Украины Каталог сайтов на http://www.globalmarket.com.ua/
Каталог сайтов GOOGLEРабота и бизнес в Интернете с компанией ФИНАНСОВАЯ ЛИНИЯAutoMotoTruck - легковые авто, грузовые, специальные средства передвижения, а также авиа, водная и железнодорожная техника AVTOINDEX.COMКаталог компаний и предприятий УкраиныКаталог компаний Украины КОНСТАНТА-ГС, АВТОШКОЛА, ООО