ПУ РМЗ

 
 

ПУ РМЗ
ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКИЙ РЕМОНТНО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД БЕРЕ УЧАСТЬ В ВИГОТОВЛЕННІ ЯДЕРНОГО ПАЛИВА ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ АЕС
23 квітня ремонтно-механічний завод (РМЗ) ВП «Атоменергомаш» ДП НАЕК «Енергоатом» відправив до Росії другу партію комплектуючих - 42 комплекти хвостовиків і голівок - для виготовлення тепловиділяючих збірок (ТВЗ-А) для українських атомних станцій.
Перша партія - 55 головок, виготовлених на РМЗ, - в лютому успішно пройшла вхідний контроль на одному з заводів російського ВАТ ТВЕЛ і сьогодні прийнята в монтаж. Планується, що вже в серпні паливо з українськими комплектуючими надійде в Україну. Першу таку перевантажувальну партію отримає Південно-Українська АЕС.
Серійне виробництво хвостовиків і головок ТВЗ-А для ядерних реакторів ВВЕР-1000 на ремонтно-механічному заводі ВП «Атоменергомаш» розпочато рік тому - в квітні 2012 р На той час були успішно виконані кваліфікаційні випробування дослідної партії комплектуючих виробів і виробничих потужностей заводу в цілому . За перший рік було вироблено 102 комплекту даної продукції, на поточний поставлена задача виготовити 350 комплектів, а в планах 2014-го року вийти на рівень виробництва, який дозволить повністю задовольнити потреби атомних станцій України в даному виді продукції.
Ремонтно-механічний завод ВП «Атоменергомаш» утворений на базі інструментального цеху Південно-Української АЕС. У 2003 році саме цей підрозділ стало першою складовою єдиного заводського комплексу компанії «Енергоатом».
У квітня 2013 року колектив відзначив 22-ту річницю свого утворення. За ці роки його кількісний склад збільшився з 6 до 152 працівників, значно розширився номенклатурний перелік виробів. Тільки за останні три роки обсяги виробництва збільшилися в 2,5 рази.
До кінця поточного року на РМЗ планується випустити продукції на 42 млн грн. Основні вироби - хвостовики і головки ТВЗ. Однак, в номенклатурному списку заводу є багато іншої продукції - комплектуючі для електродвигунів та високовольтних вимикачів, прокладки для насосного обладнання, клини і стопорні пластини для турбін. Більше 15 років НАЕК «Енергоатом» замовляє ремонтно-механічному заводу спіралі для підігрівачів високого тиску. Кілька років тому на РМЗ освоїли виготовлення маслоохладителей і навіть удосконалили їх конструкцію.
З розвитком виробництва підвищуються і вимоги до персоналу. За словами директора заводу Сергія Луніна, 50% працівників, які перебувають при сучасних верстатів з ЧПУ, мають вищу освіту. Заводчани освоюють суміжні професії.
На урочистому заході з нагоди чергової річниці утворення колективу, генеральний директор ВП «Атоменергомаш» Олег Рогожников підкреслив: «Для нас кожна людина цінна і унікальний на своєму робочому місці. Тому ми цінуємо всіх, хто працює в нашому відокремленому підрозділі ».
Довідка. Південно-Українська АЕС - розташована на берегах Південного Бугу в місті Южноукраїнськ Миколаївської області і є відокремленим підрозділом ДП НАЕК «Енергоатом». Входить до складу Південно-Українського енергетичного комплексу.
До складу енергокомплексу входять: Южно-Українська АЕС (3 атомні енергоблоки ВВЕР-1000 сумарною потужністю 3000 МВт), Олександрівська ГЕС на річці Південний Буг (2 гідроагрегати, сумарна потужність 11,5 МВт) і Ташлицька ГАЕС (в експлуатацію введено першу чергу: 2 гідроагрегату загальною електричною потужністю в генераторному режимі 320 МВт, у стадії будівництва друга черга - гідроагрегат №3).Создан 17 янв 2018 
«Автошкола Константа ГС» на Яндекс.Картах
Пользовательского поиска
AVTOINDEX.COM Автомагазин Автогарант
Просмотреть Автошкола Константа-ГС на карте большего размера

автоматический обменный пункт производит обмен Webmoney и E-Gold


Пожалуйста выберите электронные деньги для обмена:

Отдаете:
Получаете:

www.superchange.ru

Всеукраїнський сайт безкоштовної реклами белый каталог сайтов Автомобили - каталог сайтов фирм и компаний, Киев
ERA.COM.UA
интернет портал
Размещено на Start.Crimea.UA Украинский портАл МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Directrix.ru - рейтинг, каталог сайтов AVTOINDEX.COM Автомобили - каталог сайтов фирм и компаний, Киев - Каталог компаний, фирм и веб-сайтов Украины, Киев. Добавить сайт в каталог Автошколы, Автомобили, Киев. Каталог сайтов femina.com.ua Украинский портАл Автошкола Спойлер Сайты недвижимости. Каталог недвижимости Бест Риэлти. Добавить сайт, ссылку, ресурс, URL. Обмен ссылками Аренда квартиры в Киеве Агентство недвижимости в Киеве Kiev apartments for rent Снять квартиру в Киеве. Сдам квартиру в Киеве. Долгосрочная аренда квартир Киев. Договор аренды, типовой образец. Квартиры в Киеве посуточно Гостиницы Киева белый каталог сайтов - рейтинг Каталог лучших сайтов, добавить свой сайт. только интересные сайты! > Украинский каталог сайтов Каталог сайтов OpenLinks.RU Украина онлайнСамый большой каталог сайтовАвтошкола Спойлер в Киеве ДДО Украины Каталог сайтов на http://www.globalmarket.com.ua/
Каталог сайтов GOOGLEРабота и бизнес в Интернете с компанией ФИНАНСОВАЯ ЛИНИЯAutoMotoTruck - легковые авто, грузовые, специальные средства передвижения, а также авиа, водная и железнодорожная техника AVTOINDEX.COMКаталог компаний и предприятий УкраиныКаталог компаний Украины КОНСТАНТА-ГС, АВТОШКОЛА, ООО